+38(044)594 81 74, (068)204 50 24, (066)142 09 08, (073)143 22 20
Киев, ул. Ивана Кудри 5, оф.222
Корзина

''DAHUA'' представила новий відеореєстратор XVR

Компанією "Dahua Technology" на виставці "Security Essen" у Німеччині офіційно було представлено запущений у виробництво XVR - справжній Penta-brid відеореєстратор.                  
Dahua XVR було спроектовано як один з універсальних реєстраторів із можливістю підключення 4-х основних типів аналогових камер та IP-камер.
Dahua XVR - сучасний HD відеореєстратор, заснований на новітніх технологіях з відкритою структурою та багатофункціональною сумісністю. Ефективне рішення для того, щоб змінити застарілі системи відеоспостереження. XVR підтримує не тільки традиційні CVBS (аналогові) камери, але й HDCVI, AHD і TVI, а також IP-камери. Більш того, XVR розпізнає формати сигналів автоматично, включаючи як камери виробництва "Dahua", так і камери від сторонніх виробників. Технологія plug & play стала більш зрозумілою та зручною. Всі ці особливості роблять XVR справжнім Penta-brid відеореєстратором.
Вбудована в XVR технологія POC (живлення по коаксіальному кабелю) дає можливість спростити монтаж системи відеоспостереження.
Dahua XVR зроблено за сучасними технологіями. З низьким рівнем шуму вентиляторів та якісним тепловідведенням.
У XVR використовується кодек Smart H.264+.
 
Добавить комментарий
Имя
Ваш отзыв