(068)204 50 24 (066)142 09 08
Киев, проспект В. Лобановского, 119, оф. 525

Корзина

Официальный партнер

Dahua & Hikvision в Украине

Уникальное предложение!
Заполни форму ниже и
получи спецпредложение

«DAHUA» ВИПУСКАЄ ПАНОРАМНУ КАМЕРУ З КУТОМ ОГЛЯДУ 180° ТА ІЧ-ПІДСВІЧУВАННЯМ

                                                    Ханчжоу, Китай.
«Dahua Technology» презентувала новинку! Нова мережева 180° панорамна камера з декількома об'єктивами та ІЧ-підсвічуванням IPC-PFW8601-A180.Ця камера забезпечує додаткову гнучкість у захопленні більш широкої області для відеоспостереження. Новинка має три 2Мп сенсори та, за допомогою технології об'єднання картинки у реальному часі, дає можливість створити великий 180° кут огляду.
Ця камера замінює кілька односенсорних камер, що призводить до зменшення вартості встановлення, зберігання та підтримки. Для кожного сенсора можна коригувати контрастність та яскравість, щоб досягти кристально чистого панорамного виду.Через наявність декількох об'єктивів, камера підтримує режим день/ніч, що регулюється за допомогою механічного ІЧ-фільтра та WDR (120дБ), що ідеально застосовується в умовах різного освітлення.
Крім того, у цій камері є технологія Dahua Starlight, що забезпечує якісне відео при мінімальній кількості світла. Камера обладнана вбудованим інтелектуальним відео аналітичних алгоритмів, що реалізують такі функції як розтяжка, проникнення, покинутий об'єкт, відсутній об'єкт, щоб швидко й точно реагувати на події у конкретній зоні.
Водночас, у камері є функція виявлення особи та інтелектуальне виявлення несанкціонованого розкриття, що робить відеоспостереження більш ефективним.Камера має технологію смарт-ІЧ, що може регулювати інтенсивність інфрачервоних світлодіодів камери для об'єкта на різній відстані. Технологія смарт-ІЧ запобігає засвічуванню картинки, коли об'єкти знаходяться дуже близько до камери.Робоча температура від -40°C до +60°C, вологозахист - IP67, вандалозахист - IK10. Ця камера підходить практично до будь-якого зовнішнього застосування, включаючи такі відкриті й широкі місця як кордони, берегові лінії, шосе, площі та стадіони.
Добавить комментарий
Имя
Ваш отзыв
Моментальный КЕШБЕК при оформлении заказа на сайте!
Введите Ваш телефон и получите видеонаблюдение и сигнализацию, по лучшей цене!