(068)204 50 24 (066)142 09 08
Киев, проспект В. Лобановского, 119, оф. 525

Корзина

Официальный партнер

Dahua & Hikvision в Украине

Уникальное предложение!
Заполни форму ниже и
получи спецпредложение

Hikvision - №1 у рейтингу Top Security 50

Компанія «Hikvision» очолила рейтинг Top Security 50, який щорічно складається журналом A&S й охоплює провідних гравців світового ринку безпеки. Протягом 5 років Hikvision займала верхні позиції у списку, а в минулому році компанія була на першому місці у категорії відеоспостереження та на другому в загальному рейтингу.
Як наголошується в Top Security 50, у 2015 році оборот Hikvision склав $3.5 млрд, що на 43,6% вище, ніж у 2014 році. Високі темпи зростання досягаються в першу чергу шляхом інноваційного підходу й точного розуміння актуальних потреб ринку. Компанія безперервно веде роботу над удосконаленням своєї продукції та розвитком технологій. Виробництво Hikvision є одним з найбільших у світі, а штат власного науково-дослідного інституту налічує понад 7000 висококваліфікованих інженерів.
Сьогодні Hikvision працює у 18 країнах, обладнання компанії застосовується більш ніж у 150 країнах. Виходячи з принципу «Глобально з локальним підходом» Hikvision приділяє особливу увагу адаптації своєї продукції для локальних ринків та здійснення повноцінної підтримки на всіх етапах взаємодії з клієнтами, що забезпечує динамічний розвиток у всіх регіонах присутності компанії.

Добавить комментарий
Имя
Ваш отзыв
Моментальный КЕШБЕК при оформлении заказа на сайте!
Введите Ваш телефон и получите видеонаблюдение и сигнализацию, по лучшей цене!