(068)204 50 24 (066)142 09 08
Киев, проспект В. Лобановского, 119, оф. 525

Корзина

Камера відеонагляду з датчиком руху та записом.


Відеокамера з датчиком руху.

Камера відеоспостереження з датчиком руху і записом - це один із найпопулярніших запитів при пошуку відоекамер в Україні через інтернет, потенційний покупець продивляється пропозиції різноманітних магазинів, читає відгуки, огляди і на їх основі приймає рішення стосовно покупки. Більшість ТОП магазинів не можуть надати професійну консультацію, як обрати камеру відеонагляду, для цього потрібно бути спеціалістом, тому відповідальність за вибір в них покладається на покупця. Коли мова йде про вибір відеоспостереження, тим паче моделей для самостійного встановлення, потрібно бути дуже уважним і не завжди довіряти відгукам в інтернет-магазинах, які не спеціалізуються на системах безпеки. Підхід нашого магазину до продажу обладнання для відеонагляду складається саме в консультації, причому в живому режимі або по телефону. Існує  багато нюансів, які наші спеціалісти з'ясовують у замовника перед тим як підібрати ту модель, яка буде підходити під конкретну задачу і бюджет. Дуже часто у людини  на це просто фізично не вистачає часу, а іноді просто незрозуміло що запитувати, тому ми починаємо цикл статей, які допоможуть розібратися з основними можливостями відеокамер. В даній статті розкажемо про детектор руху в камерах і дамо декілька рекомендацій.


Особливості детекції руху.

Купити відеокамеру з датчиком руху має сенс, коли постійного спостереження не буде (наприклад, як оператор відеонагляду в ТРЦ), тобто мається на увазі, що камера повинна попередити власника про рух і зберегти запис на карту пам'яті. Перше питання, яке задає  покупець при консультації - чи є в камері датчик руху, да є, ВСІ сучасні відеокамери мають вбудований детектор руху і можуть відправляти тривожні повідомлення на смартфон. Але є невеликий нюанс, про який професіонали намагаються промовчати, а не спеціалісти про нього не знають: детектор руху це програмна функція, вона фіксує зміни контрастності в кадрі, а не власне - рух. Тому будь-яка зміна кадру може давати тривогу: гойдання гілок, малі й великі тварини, краплі дощу і сніжинки, навіть банальний павук буде тривогою, тому що камера не визначає розмір об'єкта і все це називається " хибні тривоги". Є поняття "інтелектуальний детектор руху", який допомагає знизити відсоток брехливих тривог, виробнтки (не всі звичайно)  додають певні фільтри для поліпшення роботи це може бути розмір об'єкта, чутливість і багато іншого.Ціна камер відеонагляду.

Ціна камер відеонагляду напряму залежить від їх можливостей і на скільки серйозно виробник відноситься до проробки програмних функцій. Камера може зовнішньо виглядати дуже ефектно, мати вбудований wifi, поворотний механізм, багато іншого та бути привабливою у ціні, але при цьому на програмному рівні бути, на жаль, дешевизною. Більшість користувачів зі здивуванням дізнаються, що їх зовнішньо дуже гарна вай фай відеокамера після зникнення світла не зберігає налаштування і кожний раз її потрібно налаштовувати знову. Давайте уявимо ефективність, скажімо так "недорогої" камери з  вай фай, як наприклад, весь вечір дув сильний вітер і у дворі гойдалася велика гілка, як наслідок власник камери отримав на смартфон сотню тривожних повідомлень і звісно відключив цю функцію та пропустив момент, заради якого відеокамера була куплена(придбана), а отже, покупка була даремною з точки зору особистої безпеки.
WI FI відеокамера з PIR датчиком.

Серйозні виробники, такі як Dahua Technologgy постійно приділяють увагу цьому компоненту безпеки і їх функція детекції руху є однією із самих точних. Також вони розробили відеокамери в яких комбінується програмний детектор руху і PIR датчик. PIR датчик ладен(здатний) реагувати на появу людини по температурі тіла об'єкта і тому не реагує на об'єкт з температурою оточуючого середовища і тварин, камера виявляє зміну в кадрі порівнюючи її з даними від PIR датчика і подасть тривогу тільки на появу людини. Ці дві моделі DH-IPC-C26EP з нічним баченням до 10 метрів і IPC-G26EP з нічним баченням до 30 метрів, також в обох моделях є вбудована світлозвукова сирена, мікрофон і слот для карт пам'яті. Ціна таких відеокамер звичайно вища ніж у звичайних, але по функціям вони значно випереджають конкурентів.
Камера з розпізнаванням людей.

Недорогі вуличні камери також можуть давати добрий результат у виявленні тривоги, наприклад одна з останніх розробок відеокамер Imou Bullet IPC-F22P. Камера має програмний алгоритм розпізнавання людей в кадрі, який побудован на особливостях фізіології людини. Працює він також непогано, має сенс встановити цю камеру там, де не буває великого скупчення людей, на дачі, у дворі приватного будинку, неохоплюючи при цьому тротуарів або проходу, тому що тривожні повідомлення будуть приходити постійно через людей, які рухаються повз. Вулична відеокамера с WI FI і записом на карту повинна бути в першу чергу ефективною, купити, звичайно, можна будь-яку модель, але отримати бажаний результат не завжди вдасться.
Запис на карту пам'яті.

Запис у вуличних Wi Fi камерах здійснюється на карту microSd, у корпусі є спеціальний слот для неї, різні моделі підтримують карти від 32 ГБ до 256 Гб. Доцільно сам запис здійснювати саме по руху, по-перше, для економії місця, а по-друге, для чого писати порожню картинку заповнюючи об'єм. Здійснюється вона "по колу", тобто старіший архів видаляється(стирається), а новий пишеться. Звичайно, якщо багато хибних тривог, то і карти вистачить не на довго і ще потрібні дані зітруться. Писати відео в хмару досить недешеве задоволення. Комбінуючи хорошу(гарну, добру) камеру і карту для запису можна досягти достатньо довготривалого зберігання даних і не переживати( небентежитись), що запис зникне назавжди.Купити вуличні камери відеонагляду в нашому магазині:

       
 

Якщо у Вас виникли питання з приводу підбору обладнання, або потрібна консультація, звертайтеся за телефонами:


 (068)204 50 24,(066)142 09 08,(073)143 22 20
Добавить комментарий
Имя
Ваш отзыв
Акции
RFID Card-08-MF
40 грн
28 грн
Моментальный КЕШБЕК при оформлении заказа на сайте!
Введите Ваш телефон и получите видеонаблюдение и сигнализацию, по лучшей цене!