(068)204 50 24 (066)142 09 08
Киев, проспект В. Лобановского, 119, оф. 525

Корзина

Официальный партнер

Dahua & Hikvision в Украине

Уникальное предложение!
Заполни форму ниже и
получи спецпредложение

Тепловізори AGM Global Vision


На разі в нас тепер є тепловізори американської компанії AGM Global Vision. Кожен з нас зараз знає, що вони допомагають бачити ворога вночі. Вони дуже допомагають нашим захисникам. Це саме те, що їм дуже потрібно зараз, і це саме те, чим кожен з нас може допомогти. Важливо, що тепловізори рятують життя наший бійців на полі битви і обов'язково прискорять нашу перемогу. Для ЗСУ обов'язково зробимо знижку 10%.

AGM Global Vision - зростаючий лідер у галузі технологій нічного бачення і тепловізійних технологій , визнаний і шанований, як професіоналами, так і ентузіастами. Маючи більш ніж 65 - річний загальний досвід, команда AGM Global Vision зробила свій внесок у розвиток галузі.

AGM Global Vision пропонує широкий асортимент оптичних прицілів, систем, що пристібаються, зорових труб, біноклів, монокулярів, захисних окулярів, лазерів, пристроїв інфрачервоного підсвічування та інших електрооптичних систем для найвибагливіших любителів зброї, мисливців на велику дичину, співробітників правоохоронних органів, офіцерів та військових фахівців.

Перша пробна партія розпродана (розлетілась за два тижні, відгуки просто чудові). Наступна поставка очікується після 14.06.22р!

Добавить комментарий
Имя
Ваш отзыв
Моментальный КЕШБЕК при оформлении заказа на сайте!
Введите Ваш телефон и получите видеонаблюдение и сигнализацию, по лучшей цене!