(068)204 50 24 (066)142 09 08
Киев, проспект В. Лобановского, 119, оф. 525

Корзина

Що обрати портативний фільтр для води, або очищувач? Портативні очищувачи води LifeSaver!

Купити продукцію LifeSaverКраще бути у безпеці, ніж потім шкодувати...

Питання, яке часто виникає: “Чому я маю обрати саме ваш продукт?” Ми любимо дане питання, адже це дає нам шанс пояснити речі в деталях, аби захистити наших потенційних покупців. Наслідки споживання забрудненої води можуть коштувати життя, тому основне на що ви маєте звертати увагу при виборі портативного фільтра для води - це безпека. Подальша інформація допоможе вам зробити вибір на користь безпеки. Ви ніколи напевно не можете бути впевненими щодо якості води, яку ви споживаєте, тільки якщо ви постійно не маєте набору для перевірки якості води. Hеприємність щодо бактерій, найпростіших та вірусів полягає у тому, що ми не можемо їх бачити! Tому найнебезпечнішим є припускати, що кожнe невідоме джерело води може містити будь-що.

На ринку існує багато продуктів для фільтрування та очищення води, які ніби-то гарантують її безпеку для споживання. Гірка правда полягає у тому, що ця індустрія на регульована. Bиробники можуть робити будь-які твердження, адже їм навіть не потрібно тестувати їх продукцію.
Aби не потрапити на гачок, та прийняти зважене рішення, ми підготували для вас 6 нeoбхідних питань, на які варто звернути увагу. Ми навіть підготували відповіді для ваc!

1. Яка ж різниця між портативним фільтром для води та портативним очищувачем для води?

Очищувач для води прибирає, вбиває та інактивує всі типи хворобoпровокуючи мікроорганізмів, таких як: бактерії, віруси, найпростіші, роблячи воду безпечною для споживання. Портативні фільтри прибирають лише бактерії та найпростіші, але не віруси, адже вони є набагато меншими. Існує висока вірогідність захворіти, використовуючи фільтровану воду, яка містить віруси. Об'єктивно очищувачі є безпечнішим методом для очищення води, ніж фільтри.

2. Яких стандартів виробники мають дотримуватися аби продавати портативні фільтри або очищувачі для води?

Ніяких. Немає жодних перепон, які заборонили б комусь зробити водний фільтр, скажімо, зi старих шкарпетoк, запевняючи що це звільнить світ від захворювань, та продаючи його у маси. Індустрія портативних фільтрів для води ніяким чином не врегульованa, як наслідок існує багато оманливої та необгрунтованої інформації. Тож не довіряйте усьому що читаєте...

3. На що споживачам варто звернути увагу, аби переконатися що цьому продукту можна довіряти?

Найважливіше, на що слід звернути увагу, — це докази надійного тестування. У виробників повинен бути сертифікат про теcтування для кожного продукту, який демонструє відповідність стандартам. Сертифікат про тестування повинен бути у відкритому доступі на їх сайті, або ж за запитом. Запитайте себе: якщо компанія протестувала їхню продукцію, чому ж вона не показуватиме результати?
Тож виробники мають показати що їхня продукція була протестована згідно з відповідними стандартами.

4. Тож які стандарти тестування очищувачів для води?

У цьому то і полягає суть питання, і подальша інформація допоможе вам залишитися в безпеці. Попереджаємо, якщо вам все ще не стало нудно подальші абзаци допоможуть вам у цьому.
Зробіть глибокий вдих…
EPA (Environmental Protection Agency) Guide Standard Protocol написаний у 1987 році щодо мікробіологічного тестування очищувачів води. Він є золотим стандартом, що визначає який рівень вірусів, бактерій, найпростіших є оптимальним, аби сказати, що вода чиста. Наступна організація, що працювала над стандартами споживання води була NSF (National Sanitation Foundation), вона створила свої власні рекомендації під назвою ‘NSF P231 microbiological water purifiers protocol’. За основу взяті стандарти EPA, але вони переглядаються частіше, що дає змогу перевіряти вміст води за допомогою нових технологій. Повний протокол передбачає проведення двох різних типів тестування води протягом 11 днів, або ж терміну придатності фільтру, якщо він ззакінчиться раніше. Перших 6 днів фільтр тестується з загальною водою тестування (1 тип). Це просто вода з водопроводу, яка використовується для перевірки того, як фільтр справляється з вірусним та бактеріальним забрудненням води з водопроводу. Справжнє випробування починається в останні 5 днів, коли 1 тип води замінюється на воду для випробувань (3 тип). Вода 3 типу брудна, холодна, з відрегульованою кислотністю, містить розчинені тверді та органічні речовини, і звісно ж налічує багато вірусів та бактерій. Вона розроблена, аби продемонструвати найжахливіший сценарій, який може трапитися у реальному житті. Практично це стічні води. Незалежно від того, чи ви піднімаєтесь у гори у глушині, чи подорожуєте через країни, що розвиваються, чи не буде вам легше спати, якщо ви знатимуть, що очищувач пройшов випробування з сотнями літрів води найгіршою з можливих, ба більше ще й отримав відзнаку?

На жаль, більшість водних фільтрів та очищувачів, які продаються у магазинах не можуть пройти випробування з другої половини NSF P231 протоколу з водою типу 3 для випробувань. Таким чином, більшість продуктів, які пропонуються, насправді не пройшли випробування стандартами справжнього світу, з яким ви зіштовхнулися.

Звідси усе стає ще більш каламутним, як вода типу 3. Деякі виробники запевняють, що їх продукція відповідає або ж навіть перевищує EPA настанови та NSF стандарти. Проте вони завершили лише першу фазу з водою типу 1, але не відповідають 11-денному тесту останньої стадії з типом 3. До прикладу, існує такий бренд очищувачів води, що демонструє їх сертифікат тестування онлайн, але сертифікат вказує, що тест проводиться лише з 1 літром води! Тож ніхто не знає на скільки ефективним є цей продукт, при перевірці лише з першим літром води.
Також подивимося на фільтр та очищувачі, які запевняють, що відповідають ‘NSF 42 & 53’ стандартам. Це стандарти щодо “здоров'я та органолептичних властивостей води для фільтрів води у житлових приміщеннях”. Усі ці тест демонструють, що відфільтрована вода з труби у вашому домі підходить для споживання. Але вони не мають жодного відношення до видалення бактерій та вірусів!
Тож лише NSF P231 стандарт є еталоном. Йому дуже важко відповідати, адже він включає у себе тестування протягом 11 днів з типом води 1, і потім з типом води 3. Це основний стандарт, якому має відповідати, та на який має тестуватися ваш очищувач. Якщо не вказано NSF P231 or EPA гайдлайн, запитайте чому.

5. На які компетентні лабораторії, які відповідають стандартам, можна спиратися щодо тестування водних очищувачів?

Тестування завжди має проводитися зовнішніми незалежними лабораторіями. Лабораторії мають бути ISO 17025 акредитації, гарантуючи, що вони є компетентними і дотримуються передової практики. Ось певні лабораторії, які відповідають стандартам тестування питної води:
NSF (National Sanitation foundation) Ann Arbor, Michigan, USA
BCS (Biological Consulting Services) Gainesville, Florida, USA
Biovir Laboratories California, USA
WQA (Water Quality Association) Illinois, USA
SGS Worldwide locations
Multiple University laboratories worldwide (with relevant faculties)
Отже, якщо лабораторія, зазначена в сертифікаті про тестування, не є однією з перерахованих вище, можливо, треба перевірити її кваліфікацію.

6. Які ж ще є міркування, коли мова йде про безпеку водоочищувачів?

Наразі, ви знаєте якщо продукт є очищувачем води - він знищує віруси, і на додачу бактерії та цисти (найпростіші). Існує 2 методи, які часто використовують для водоочищення портативними очищувачами. Один використовує «мембрани з порожнистих волокон», який працює як фізичний бар'єр захоплюючи мікроорганізми, поки вода проходить крізь нього. 
Мембрани з порожнистих волокон: Важливим є розмір «пор» (отворів) у мембранах із порожнистих волокон. Розмір має вирішальне значення, адже пори мають бути меншими, ніж те, що ми маємо намір заблокувати. У переважній більшості фільтрів для води використовуються мембрани з порожнистих волокон з розміром пор 0,1 або 0,2 мікрона (100 або 200 нанометрів). При такому розмірі вони безпечно блокуватимуть найпростіші та бактерії, але вірус набагато менший і здатен пройти через ці пори. Розмір деяких вірусів, що передаються з водою, може становити 0,02 мікрона (або 20 нанометрів). 
Мембрани, які ми використовуємо в наших очищувачах LifeSaver, мають розмір пор приблизно 15 нанометрів або 0,015 мікрон. Уявимо, що наші мембрани схожі на тенісну ракетку, тодв дощ (молекули води) може проходити крізь них, але тенісний м’яч (найменший вірус, що передається водою) не може.
Перевага використання мембран з порожнистих волокон полягає в тому, що під час використання продукту пори починають закупорюватися. Зрештою кожна окрема пора буде заблокована, і навіть молекули води не зможуть пройти крізь неї. Хоча це здається недоліком для користувача (оскільки йому знадобиться заміна картриджа), надзвичайно важливо мати видиму ознаку того, що ваш продукт більше не працює. Хоча б ви не зможете пити небезпечну воду з такого продукту, якщо він повністю припинить пропускати воду. Саме завдяки цим функціям у поєднанні з фактом, що ми заблокували вірус, та повною перевіркою на відповідність стандартам NSF P231 наші продукти є безпечними/безвідмовними.
Технологія абсорбції: Пам'ятаєте другий метод, про який йшла мова раніше? Гаразд, деякі очищувачі води покладаються на використання елементів для проведення хімічних реакцій із забрудненнями у воді. Цей елемент ефективно створює захоплення, схоже на те, коли чиєсь волосся приваблює повітряна куля завдяки статиці. Під час проходження води забруднювачі у воді притягуються до елемента та прилипають до нього, тобто лише безпечна вода проходить до користувача. Це добре для короткого проміжку часу, але, на жаль, елемент втрачає свій рівень захоплення досить швидко. Коли до елементу прикріплюється якомога більше забруднюючих речовин, він стає все мінш і менш ефективним, особливо з каламутною водою. Продуктам, які використовують дану технологію буде важко з водою 3 типу. Короткострокова ефективність цих продуктів це саме те, чому деякі компанії тестують лише перший літр води!
Проте справжня небезпека продуктів, які використовують технологію абсорбції полягає у тому що, як тільки елемент припиняє захоплювати небезпечні забруднювачі, зникає фізичний бар'єр, який блокує їх від проникнення до споживача. Найгірше в тому, що користувач ніяк не знатиме, коли елемент досяг цієї крайньої межі. Ось чому деякі очищувачі для води рекомендують звільнювати від вірусів лише сто літрів води (досить небагато) або ж навіть радять змінювати елемент кожні декілька місяців. Це змушує споживача або вести підрахунок кількості випитих літрів, або пам'ятати, як давно він замінив елемент. Не дуже практично і не дуже безпечно! 
Тому продукти, що використовують адсорбційні реакції, не є ефективними довгостроково. Користувач не може сказати, коли очищувач припинив ефективне очищення води, таким чином піддаєте своє здоров’я небезпеці. У той час, як очищувачі води LifeSaver використовують мембрани з порожнистих волокон, які з часом блокуються, захищаючи користувача.

Підсумок.

Оскільки, наші продукти розроблені для використання вразливими людьми у країнах, що розвиваються, або після катастроф, ми повинні були переконатися, що вони мають такі початкові характеристики:
Мають бути портативним
Не потребують хімікатів або електрики
Видаляють усі види мікроорганізмів (включаючи віруси)
Мають бути безпечними/безвідмовними (ніколи не пропускайте небезпечну воду)
Завдяки останнім двом пунктам ми пишаємося тим, що маємо найбезпечніші очищувачі води, які ви можете знайти.
Давайте поставимо вам останнє запитання, і ви можете відповісти на нього самі.
 
НАВІЩО ВАМ РИЗИКУВАТИ ВЛАСНИМ ЗДОРОВ'ЯМ?

Купити продукцію LifeSaverДобавить комментарий
Имя
Ваш отзыв
Акции
Моментальный КЕШБЕК при оформлении заказа на сайте!
Введите Ваш телефон и получите видеонаблюдение и сигнализацию, по лучшей цене!